Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2010 жылғы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есептерін бекіту жөнінде
Қазақстан Республикасы Парламентінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 121 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2010 жылғы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есептерін қарап, Қазақстан Республикасы Конституциясының 53-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Парламенті ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есебі мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3 626 177 218,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 083 554 690,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 71 428 742,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23 736 469,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 1 447 457 315,7 мың теңге;
2) шығындар - 3 860 974 242,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 35 981 195,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 138 296 647,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 102 315 452,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 284 011 052,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 284 711 093,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 700 040,9 мың теңге;
5) тапшылық - (-)554 789 270,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 554 789 270,7 мың теңге.
2. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2010 жылғы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есебі бекітілсін.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Мәжілісінің
Төрағасы                                   О. МҰХАМЕДЖАНОВ

Об утверждении отчетов Правительства Республики Казахстан и Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета об исполнении республиканского бюджета за 2010 год
Постановление Парламента Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 121
Рассмотрев отчеты Правительства Республики Казахстан и Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета об исполнении республиканского бюджета за 2010 год, Парламент Республики Казахстан в соответствии с подпунктом 2) статьи 53 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить отчет Правительства Республики Казахстан об исполнении республиканского бюджета за 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 626 177 218,7 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 083 554 690,6 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 71 428 742,9 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 23 736 469,4 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 1 447 457 315,7 тыс. тенге;
2) затраты - 3 860 974 242,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35 981 195,4 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 138 296 647,8 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 102 315 452,4 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 284 011 052,1 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 284 711 093,0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 700 040,9 тыс. тенге;
5) дефицит - (-) 554 789 270,7 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 554 789 270,7 тыс. тенге.
2. Утвердить отчет Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета об исполнении республиканского бюджета за 2010 год.
Председатель
Мажилиса Парламента
Республики Казахстан                       У. МУХАМЕДЖАНОВ