"Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасының атауын өзгерту туралы" 1991 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақ КСР Заңының 2-бабын ресми түсіндіру туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ЖОҒАРҒЫ КЕҢЕСІНІҢ 1992 ЖЫЛҒЫ 14 ҚАҢТАРДАҒЫ № 1121-XII ҚАУЛЫСЫ
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасының атауын өзгерту туралы" 1991 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақ КСР Заңының 2-бабы 1991 жылғы 10 желтоқсаннан кейін қабылданған заң актілеріне қолданылатын болып белгіленсін.
2. 1991 жылғы 10 желтоқсанға дейін қабылданған заңдар және үкімет пен басқару органдарының басқа да актілерінің, егер ол актілерге тиісті тәртіппен өзгерістер енгізілмесе, аталуы мен мазмұн нұсқасы сақталады.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесінің
Төрағасы
С.ӘБДІЛДИН

Об официальном толковании статьи 2 Закона Казахской ССР от 10 декабpя 1991 года "Об изменении наименования Казахской ССР"
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 14 янваpя 1992 года № 1121-XII
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что статья 2 Закона Казахской ССР от 10 декабря 1991 года "Об изменении наименования Казахской Советской Социалистической Республики" распространяется на законодательные акты, принимаемые после 10 декабря 1991 года.
2. Законы и другие акты органов власти и управления, принятые до 10 декабря 1991 года, сохраняют свое наименование и текстуальное содержание, если в указанные акты не внесены изменения в соответствующем порядке.
Председатель
Верховного Совета
Республики Казахстан
С.Абдильдин