"Қазақстан Республикасындағы аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы 1993 жылғы 18 қазан. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасының 1998.11.20. N 305 Заңымен. ~Z980305
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасындағы аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы Z933100_ жарияланған күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
- Үкiметтiң шешiмдерiн "Қазақстан Республикасындағы
аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңына
сәйкестендiретiн болсын;
- Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен
ведомстволарының осы Заңға қайшы келетiн қалыпты құжаттарын
қайта қарап, күшiн жоюын қамтамасыз етсiн;
- "Қазақстан Республикасындағы аудиторлық қызмет туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының қолданылуы үшiн қажеттi қалыпты
құжаттар қабылдасын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң төрағасы

О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об аудитоpской деятельности в Республике Казахстан
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 18 октябpя 1993 года. Утратило силу - Законом РК от 20 ноября 1998 г. N 305 ~Z980305.
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан Z933100_ "Об
аудиторской деятельности в Республике Казахстан" со дня
опубликования.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
- привести решения Правительства в соответствие с Законом
Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности в Республике
Казахстан";
- обеспечить пересмотр и отмену министерствами и ведомствами
Республики Казахстан их нормативных актов, противоречащих данному
Закону;
- принять необходимые нормативные акты во исполнение Закона
Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности в Республике
Казахстан".
Председатель
Верховного Совета Республики
Казахстан