2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 624, 625, 626, 627, 628, 629-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 624-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар"
001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 67032 (алпыс жетi миллион отыз екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 21-25-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылатын органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Штат саны лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi мәселелерi" жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 шiлдедегi N 1020 қаулысы .
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының және оның аумақтық органдарының аппараттарын ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: өздерiне жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратының және аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии согласно приложениям 624, 625, 626, 627, 628, 629.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 624
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 624 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 67032 тысячи тенге (шестьдесят семь миллионов тридцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1020 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содержание аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии и аппаратов его территориальных органов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии и его территориальных органов, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкімшілік
шығындар
1 001 Орталық Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
органның касының Көшi-қон және бойы Республика.
аппараты демография жөнiндегі сының Көші-
агенттігі орталық қон және
аппаратын 24 бiрлiк демография
құрамында бекiтiлген жөніндегі
штат саны шегiнде агенттігі
ұстау.
2 002 Аумақтық Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
органдардың касының Көшi-қон және бойы Республика.
аппараттары демография жөнiндегі сының Көші-
агенттігінің аумақтық қон және
бөлімшелерін 120 демография
бірлік құрамында жөніндегі
бекiтiлген штат саны агенттігі
шегiнде ұстау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiне және оның аумақтық бөлiмшелерiне жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақтылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 625-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру
және оларды қайта даярлау" 010 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 490 мың теңге (төрт жүз тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегi Қазақстан Республикасының Заңы 9-бабының ; "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi мәселелерi" жөнiндегi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 шiлдедегi N 1020 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік қызметшілердің кәсіптік біліктілігін арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: өздерінің лауазымдық міндеттерi тиiмдi орындау және кәсiптiк шеберлiктерiн жетiлдiру үшiн қойылып отырған бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiптiк қызмет саласында білім беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдердi, iскерлiктi және дағдыны жаңғырту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
001 Админист-
ративные
затраты
1 001 Аппарат Содержание центрального В те- Агентст-
централь- аппарата Агентства чение во
ного орга- Республики Казахстан по года Респуб-
на миграции и демографии лики
в пределах утвержденного Казахс-
лимита штатной тан по
численности в количестве миграции
24 единиц. и демог-
рафии
2 002 Аппараты Содержание территориаль- В те- Агентст-
террито- ных подразделений чение во
риальных Агентства Республики года Респуб-
органов Казахстан по миграции и лики
демографии в пределах Казахс-
утвержденного лимита тан по
штатной численности в миграции
количестве 120 единиц. и демог-
рафии
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии и его территориальные органы функций.
Приложение 625
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 490 тысяч тенге (четыреста девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1020 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
010 Кадрлардың Білiктiлiктi артты. Жыл Қазақстан
біліктілігін рудың бекiтiлген бойы Республика.
арттыру және жоспарына сәйкес сының Көші-
оларды қайта мемлекеттiк қызмет. қон және
даярлау. шiлердiң бiлiктiлігін демография
арттыру жөнiндегі жөніндегі
005 Мемлекеттiк қызметтердi сатып агенттігі
қызметшiлер. алу, соның iшiнде
дiң бiлiктi. мемлекеттік тілді
лiгiн арт. оқыту. Біліктілікті
тыру арттыру курсынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердi орташа
жылдық саны 35.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Мемлекеттiк қызметшiлердiң қазiргi заманғы экономикалық жағдайларға және мемлекетіміздің ресурстық мүмкіндіктеріне сәйкес кәсіптік мемлекеттік қызмет талаптарына сай келетiн сапалық оқытудың оңтайлы жүйесiн қалыптастыру және дамыту жолымен кәсіптік деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 626-қосымша
Ескерту. 626-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.13. N 150p қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру
мен әлеуметтiк қорғау" 030 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 793789 (жетi жүз тоқсан үш миллион жетi жүз сексен тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңы ; "Репатрианттар (оралмандар) үшін республикалық бюджеттен бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының демографиялық ахуалын жақсарту және халқының санын өсiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: оралмандарды қоныстандыруды ұйымдастыру және әлеуметтік қорғау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Приобретение услуг по В те- Агентст-
квалифика- повышению квалификации чение во
ции и государственных служащих года Респуб-
перепод- согласно утвержденному лики
ка кадров плану повышения Казахс-
005 Повышение квалификации, в том числе тан по
квалифика- обучение государственному миграции
ции языку. Среднегодовое и демог-
государст- количество государст- рафии
венных венных служащих, прохо-
служащих дящих курсы повышения
квалификации, - 35.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 626
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Переселение на историческую родину и социальная защита оралманов" на 2003 год
1. Стоимость: 793789 тысяч тенге (семьсот девяносто три миллиона семьсот восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение демографической ситуации и рост численности населения Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация переселения и социальная защита оралманов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
030 Оралмандарды
тарихи
отанына қо.
ныстандыру
және әлеу.
меттiк қорғау
1 030 Қоныс аудару Көшiп келу квотасы Сәуір- Қазақстан
iс-шаралары бойынша шет мемле. желтоқ. Республика.
кеттерден оралман. сан сының Көші-
дарды ұйымдастырыл. қон және
ған түрде көшiру. демография
Иран Ислам Респуб. жөніндегі
ликасы - 2 рейс, агенттігі
Өтпелi Ауғанстан
Ислам Мемлекеті - 2
рейс, Монғолия - 10
рейс, Түрiк Респуб-
ликасы - 4 рейс.
Жақын шет елдерден Сәуір-
және Қытайдан өз желтоқ.
бетiнше қоныс аудару сан
2 031 Оралмандарды Бейiмделу кезеңiнде Жыл Қазақстан
бейiмдеу келген оралмандардың бойы Республика.
орталығы 5000 отбасын орналас. сының Көшi-
тыру қон және
демография
жөнiндегi
агенттiгi
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2003 жылы келетін оралмандар отбасылары - 5000, соның iшiнде ұйымдастырылған түрде келетіндер - 205; өз бетінше келетіндер - 4795; ұйымдастырылған түрде қоныс аудару жөнiндегi көлiк шығыстарының орнын толтыру және өз бетінше келгендердiң көлiк шығыстары жөнiндегi өтем; 2003 жылы көшiп келу квотасы бойынша келгендeргe бiржолғы жәрдемақы төлеудi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 627-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Оралмандардың және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының отбасылары үшiн тұрғын үйлер сатып алуға, салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуге облыстардың бюджеттерiне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер
Ескерту. Атау өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
1. Құны: 2614221 мың теңге (екi миллиард алты жүз он төрт миллион екi жүз жиырма бiр мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Халықтың көшi-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 29-бабы ; "Республикалық бюджеттен репатрианттар (оралмандар) үшiн республикалық бюджеттен бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194 қаулысы.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 Переселение
на истори-
ческую
родину и
социальная
защита
оралманов
1 030 Переселен- Организованное переселе- Апрель Агентст-
ческие ние оралманов из - де- во
мероприя- иностранных государств кабрь Респуб-
тия по квоте иммиграции. лики
Исламская республика Иран Казахс-
- 2 рейса, Переходное тан по
Исламское государство миграции
Афганистан - 2 рейса, и демог-
Монголия - 10 рейсов, фии
Турецкая республика -
4 рейса.
Самостоятельное Апрель-
переселение из стран декабрь
ближнего зарубежья и
Китая.
2 031 Центр Размещение прибывших В те- Агентст-
адаптации 5000 семей оралманов на чение во
оралманов период адаптации года Респуб-
лики
Казахс-
тан по
миграции
и демог-
рафии
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 ноября 2003 г. N 150р .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прибытие семей оралманов в 2003 году - 5000, в том числе прибывающих организованно - 205, самостоятельно - 4795; возмещение транспортных расходов - по организованному переселению и компенсаций по транспортным расходам прибывающим самостоятельно; обеспечение своевременности выплаты единовременных пособий прибывающим по квоте иммиграции в 2003 году.
Приложение 627
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 627 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 400
"Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов и гражданам Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан"
1. Стоимость: 2614221 тысяча тенге (два миллиарда шестьсот четырнадцать миллионов двести двадцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; статья 29 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: 2003 жылға арналған көшiп келу квотасы бойынша өзiнiң тарихи отанына қайтып оралған оралмандарды жайластыру (тұрғын үймен қамтамасыз ету), оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасын және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасын тұрғын үймен қамтамасыз ету. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: 2003 жылға арналған көшiп келу квотасы бойынша келген оралмандар отбасыларына, оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасына және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасына тұрғын үй сатып алу.<*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
400 Оралмандардың Қазақстан Республи- сәуір- ҚР Көші-қон
отбасыларына касы Yкiметінің жел- және демог.
және Түркiстан шешiмiне сәйкес тоқ- рафия жөнін-
ауылынан қоныс оралмандардың 2003 сан дегі агент-
аударған Қаз- жылға арналған көшiп тігі, облыс-
ақстан Респуб- келу квотасы бойынша тардың, Ас-
ликасы азамат- келген 5000 оралман тана және
тарына тұрғын отбасына, оралмандар- Алматы қала-
үй сатып алуға, дың 2002 жылға арнал- ларының әкім-
салуға, оларды ған көшiп келу кво- діктері <*>
қайта жаңартуға тасына енгiзiлген
және күрделi 246 оралман отбасына
жөндеуге об- және Түркiстан ауы-
лыстардың бюд- лынан қоныс аударған
жеттерiне, Ас- Қазақстан Республикасы
тана және Ал- азаматтарының 8
маты қалалары- отбасына тұрғын үй
ның бюджетте- сатып алуға облыс-
рiне мақсатты тapдың бюджеттеріне,
трансферттер. Астана, Алматы қала-
ларының бюджеттерiне
республикалық бюджет-
тен трансферттер
бөлудi қамтамасыз ету.
Олардың iшiнде: Оңтүс-
тiк Қазақстан облысы
бойынша - 122 отбасына,
оның iшінде: Түркiстан
ауылынан қоныс аударған
Қазақстан Республикасы
азаматтарының 8 отбасына;
Қостанай облысы бойынша
- 111 отбасына, Солтүстiк
Қазақстан облысы бойынша
- 18 отбасына, Шығыс
Қазақстан облысы бойынша
- 3 отбасына. <*> ------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасы бойынша келген 5000 оралман отбасын, оралмандардың 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 246 оралман отбасын және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасын тұрғын үймен қамтамасыз eту. <*>
Ескерту:* Тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар паспортында көрсетiлген республикалық бюджет трансфертттерiн игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, сандық және сапалық көрсеткіштер.
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 628-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасының Көшi-қон
және демография жөнiндегi агенттiгiне ақпараттық-есептеу
қызметiн көрсету" 500 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обустройство этнических казахов (обеспечение жильем), возвращающихся на свою историческую родину по квоте иммиграции оралманов на 2003 год, обеспечение жильем 246 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год, и 8 семей граждан Республики Казахстан - переселенцев из аула Туркестан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение жилья семьям оралманов, прибывших по квоте иммиграции на 2003 год, 246 семьям оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год, и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 400 Целевые Обеспечение выделения Апрель Агентст-
трансферты трансфертов из - де- во
областным республиканского кабрь Респуб-
бюджетам, бюджета областным лики
бюджетам бюджетам, бюджетам Казахс-
городов городов Астаны, тан по
Астаны и Алматы на приобретение миграции
Алматы жилья 5000 семьям и демог-
на приоб- оралманов, прибывших рафии,
ретение, по квоте иммиграции акиматы
строи- оралманов на 2003 год, областей,
тельство, 246 семьям оралманов, городов
рекон- включенных в квоту Астана и
струкцию иммиграции оралманов Алматы
и капи- на 2002 год и 8 семьям
тальный граждан Республики
ремонт Казахстан - переселенцам
жилья из аула Туркестан в
для соответствии с решением
предо- Правительства Республики
ставления Казахстан. Из них: по
семьям Южно-Казахстанской
оралманов области - 122 семьям,
и гражданам в том числе: 8 семьям
Республики граждан Республики
Казахстан - Казахстан - переселенцам
пересе- из аула Туркестан;
ленцам из Костанайской области -
аула 111 семьям, Северо-
Туркестан Казахстанской области -
18 семьям, Восточно-
Казахстанской области -
3 семьям. -------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* Обеспечение жильем 5000 семей оралманов, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2003 год, обеспечение жильем 246 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2002 год и 8 семей граждан Республики Казахстан - переселенцев из аула Туркестан.
Примечание:
* Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 628
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Информационно-вычислительное обслуживание Агентства по
миграции и демографии Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 5 000 000 (бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгінің ақпараттық-есептеу жүйесiне қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттігінің корпоративтiк желiлерiн қайта жаңғырту және кеңейту, оралмандар жөнінде деректер банкiн дамыту, электрондық құжат айналымы жүйесiне қызмет көрсету, жергiлiктi есептеу желiлерiн ұлғайту, Интернетке Агенттiктің ресми сайтын орналастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан 16 пайдаланушы үшiн жыл Қазақстан
Pecпублика. Интернетке қол жет. бойы Республика.
сының Көшi- кiзу бөлiнген байла. сының Көші-
қон және ныс арнасын жалдау, қон және
демография Агенттiктiң ақпарат. демография
жөнiндегi тық ресурстарына жөніндегі
агенттiгiне алыстатылған қол агенттігі
ақпараттық- жеткiзудi қолдау,
есептеу Агенттiктiң корпора.
қызметiн тивтiк желiсiн қайта
көрсету жаңғырту, оралмандар
жөніндегi деректер
банкiн дамыту,
электрондық құжат
айналымы жүйесiне
қызмет көрсету, 10
пайдаланушыны жер.
гiлiктi есептеу
желiсiне қосу,
Интернетке Агенттiк.
тiң ресми сайтын
орналастыру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Агенттiктiң өз органдарымен деректер алмасуы үшiн ақпараттық жүйенi сапалық тұрғыда жақсарту.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 629-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгі
_______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Көшi-қон
және демография жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн
құру" 600 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 5 000 тысяч тенге (пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание информационно-вычислительной системы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.
5. Задачи бюджетной программы: обновление и расширение корпоративной сети Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии, развитие банка данных по оралманам, обслуживание системы электронного документооборота, расширение локальной вычислительной сети, размещение официального сайта Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии в Интернете.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 Информа- Аренда выделенного канала В те- Агентст-
ционно- связи для доступа в чение во
вычисли- Интернет для 16 года Респуб-
тильное пользователей, поддержка лики
обслужи- удаленного доступа к Казахс-
вание информационным ресурсам, тан по
Агентства обновление и расширение миграции
по мигра- корпоративной сети, и демог-
ции и развитие банка данных по рафии
демог- оралманам, обслуживание
рафии системы электронного
Республи- документооборота,
ки подключение к локальной
Казахстан вычислительной сети 10
пользователей, размещение
официального сайта
Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным
ситуациям в Интернете.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное улучшение информационной системы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям для обмена данными с его органами.
Приложение 629
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационной системы Агентства по миграции и демографии Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 4 000 000 (төрт миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Орталық офистi (Агенттiктің) бөлiнген линиялар бойынша және аумақтық органдарды деректер алмасу үшiн коммутаторлық қосу бойынша Интернет желiсiне қосу жолымен бiртұтас ақпараттық жүйе құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Электрондық поштаның бiртұтас корпоративтiк жүйесiнің көмегімен оралмандар жөнiндегi деректер базасын дамыту, қосымша лицензиялар алу жолымен электрондық құжат айналымы жүйесiн енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру!орындаушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !ды) іске асыру жө. !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ніндегі іс-шаралар !зім. !
!коды !ның !атауы ! !дері !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Саны 15 клиенттiк Жыл Қазақстан
Pecпубликасы және 1 серверлiк бойына Республика.
Көшi-қон лицензияның лицензия. сының Көші-
және лық бағдарламалық қон және
демография пакеттерiн алу, демография
жөнiндегi "Оралман" деректер жөніндегі
агенттiгiнiң банкi бойынша агенттігі
ақпараттық бағдарламалық қамта.
жүйесiн құру масыз ету инсталляция.
сы, электрондық құжат
айналымы жүйесi
бойынша қамтамасыз
eтуге ие болу.
------------------------------------------------------------------
. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер:
- бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктi және аумақтық органдармен коммуникациялық байланысты құру;
- факстiк хабарламалар беруден, телефонмен артық сөйлесуден арылу;
- берiлетiн деректердiң қорғалуы мен сақталуы;
- Агенттiк жұмысының еңбек өнiмдiлiгiн айтарлықтай арттыру;
- жұмыс уақытының ысырабын азайту;
- берілетiн деректерде қателер кету ықтималдығын жою.

1. Стоимость: 4 000 тысячи тенге (четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создать единую информационную систему путем подключения к сети Интернет центрального офиса Агентства по выделенной линии и территориальных органов по коммутируемому соединению для обмена данными.
5. Задачи бюджетной программы: с помощью единой системы корпоративной электронной почты развить базу данных по оралманам, внедрение системы электронного документооборота путем приобретения дополнительных лицензий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Создание Приобретение лицензионных В те- Агентст-
информа- программных пакетов в чение во
ционной количестве 15 клиентских года Респуб-
системы и 1 серверной лицензии, лики
Агентства инсталляция программного Казахс-
по мигра- обеспечения по банку тан по
ции и данных "Оралман", миграции
демографии приобретение обеспечения и демог-
Республики по системе электронного рафии,
Казахстан документооборота. террито-
риальные
органы
Агентст-
ва
Респуб-
лики
Казахс-
тан по
миграции
и демог-
рафии
-------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
- создание единого информационного пространства и коммуникационных связей с территориальными органами;
- избавление от передачи факсимильных сообщений, излишних телефонных переговоров;
- осуществление защиты и сохранности передаваемых данных;
- значительное повышение производительности работы Агентства;
- сокращение потери рабочего времени;
- исключение возможности ошибок в передаваемых данных.