Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 мамырдағы № 9/90 "Жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының белгіленген белдеуінде және елді мекендерде орналастырылатын жарнама (визуалдық) объектілері бойынша бір айға төленетін төлем мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 12 ақпандағы № 17/159 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV жаңа "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің қолданысқа енгізілуіне байланысты және аталған Кодекстің 530 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1 Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 мамырдағы № 9/90 "Жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының белгіленген белдеуінде және елді мекендерде орналастырылатын жарнама (визуалдық) объектілері бойынша бір айға төленетін төлем мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-84 болып тіркелген, 2008 жылғы 5 шілдедегі № 104 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрайымы Б.Түркпенбаева
Қалалық мәслихат хатшысы Ж.Матаев

О признании утратившим силу решения городского маслихата от 22 мая 2008 года № 9/90 "Об установлении ставки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, в полосе автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 февраля 2009 года № 17/159
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В связи с введением в действие нового Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и на основании статьи 530 данного Кодекса городской маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившим силу решение городского маслихата от 22 мая 2008 года № 9/90 "Об установлении ставки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, в полосе автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-84, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 5 июля 2008 года № 108).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Б.Туркпенбаева
Секретарь городского маслихата Ж.Матаев