"Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 шілдедегі № 189 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 223 шешімі
"Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Занының 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 шілдедегі № 189 шешімінің (мемлекеттік тіркетіліміндегі тіркеу нөмірі 9-20-160, 2009 жылғы 10 қыркүйектегі "Федоровские новости" газетінің 38 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Кезектен тыс сессияның төрайымы, аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сералинова

О признании утратившим силу решение маслихата от 23 июля 2009 года № 189 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 25 сентября 2009 года № 223
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 23 июля 2009 года № 189 (номер государственной регистрации 9-20-160, опубликовано в газете "Федоровские новости" от 10 сентября 2009 года № 38).
Председатель внеочередной сессии, секретарь районного маслихата С. Сералинова