Ақкиізтоғай селолық округі әкімінің 2009 жылғы 5 қазандағы № 31 "Ақкиізтоғай селосындағы көшелерге атаулар беру туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Ақкиізтоғай селолық округі әкімінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Атырау облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2010 жылғы № 2-1769/5-096 2-21/5-10 санды Атқару парағы негізінде ШЕШЕМІН:
Ақкиізтоғай селолық округ әкімінің 2009 жылғы 5 қазандағы № 31 "Ақкиізтоғай селосындағы көшелерге атау беру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-127 санымен тіркелген, 2009 жылғы 5 қарашадағы "Кең Жылой" газетінің № 45 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Селолық округі әкімі М. Бектембаев

Об утрате силы решения акима Аккиизтогайского сельского округа № 31 от 05 октября 2009 года "О присвоении наименования улицам села Аккиизтогай"
Решение акима Аккиизтогайского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 17 июня 2010 года № 6
В соответствии с Законом Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и на основании исполнительного листа специализированного межрайонного экономического суда Атырауской области от 2010 года за № 2-1769/5-096 2-21/5-10 РЕШИЛ:
Решение акима Аккиизтогайского сельского округа № 31 от 05 октября 2009 года "О присвоении наименования улицам села Аккиизтогай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-127, официально опубликованное в районной газете "Кен Жылыой" 05 октября 2009 года за № 45) признать утратившим силу.
Аким сельского округа М. Бектембаев