Жанама ауылдық округ әкімдігінің 2011 жылғы 23-тамыздағы "Алакөл ауданы Жанама ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 13 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жанама ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 19 шешімі
Қазақстан Республикасының "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 және 37- баптарына сәйкес, 2011-жылғы 22-қарашадағы Қазақстан Республикасы "Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы" № 42 ұсынысының негізінде Жанама ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жанама ауылдық округ әкімдігінің 2011 жылғы 23- тамыздағы "Алакөл ауданы Жанама ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 13 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жанама ауылдық округінің бас маманы Керімбай Сәметұлы Ақтымбаевқа жүктелсін.
Жанама ауылдық округінің әкімі М.О. Сайдильдинов

О признании утратившим силу решения акимата жанаминского сельского округа от 23 августа 2011 года № 13 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жанаминском сельском округе Алакольского района"
Решение акима Жанаминского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28 ноября 2011 года № 19
В соответствии со статьями 35 и 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления от 22 ноября 2011 года № 42 "Алакольская районная территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" аким Жанаминского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акимата Жанаминского сельского округа от 23 августа 2011 года № 13 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жанаминском сельском округе Алакольского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Жанаминского сельского округа Актымбаева Керимбая Саметовича.
Аким Жанаминского сельского округа М.О. Сайдильдинов