Шектеу іс-шараларын немесе карантин аймағының ветеринарлық режимін Жыланды ауылдық округінде тоқтату туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жыланды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 25 қыркүйектегі № 15 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001ж. 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармақшасын және Қазақстан Републикасының 2002 ж. 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8 тармақшасына сәйкес, Алакөл ауданының бас мемлекеттік ветеренариялық - санитарлық инспекторының 2011 жылғы 07 қыркүйектегі № 28 ұсынысы негізінде, Жыланды ауылдық округінің әкіміШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жыланды ауылдық округінің "Жыланды" ауылына ұсақ мүйізді малдары арасынан сарып ауыруының анықталуына байланысты, қойылған шектеу іс-шаралары және карантин аймағының ветеринарлық режимі тоқтатылсын.
2. Жыланды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № 13 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын.
Жыланды ауылдық округі әкімінің А. Джунисбеков

О снятии ограничительных мероприятий или ветеринарного режима карантинной зоны в Жыландинском сельском округе
Решение акима Жыландинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 25 сентября 2011 года № 15
В соответствии с подпунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района №28 от 07 сентября 2011 года, аким Жыландинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в селе "Жыланды" Жыландинского сельского округа прекратить установленные ограничительные мероприятия и ветеринарный режим карантинной зоны.
2. Отменить решение акима Жыландинского сельского округа от 25 июля 2011 года № 13.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Акима жыландинского сельского округа А. Джунисбеков