Аудан әкімдігінің кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 269 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 31 бабын басшылыққа алып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" №77 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде №7-8-125 22.04.2011 жылы тіркелген, аудандық "Ауыл айнасы" газетінде №21-22 санымен 6 мамыр 2011 жылы жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі "Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" №82 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде №7-8-126 22.04.2011 жылы тіркелген, аудандық "Ауыл айнасы" газетінде №21-22 санымен 6 мамыр 2011жылы жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулыдан туындаған шараларды алу аудан әкімінің аппарат басшысы М.Нұрмақовқа тапсырылсын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С.Молдашев

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года № 269
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 4 апреля 2011 года №77 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7-8-125 от 22.04.2011 года, опубликовано в районной газете "Ауыл айнасы" от 6.05.2011 года за №21-22).
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 12 апреля 2011 года №82 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Бостандыкского сельского округа Казталовского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7-8-126 от 22.04.2011 года, опубликовано в районной газете "Ауыл айнасы" от 6.05.2011 года за №21-22).
3. Поручить руководителю аппарата акима района М.Нурмакову в обеспечении мероприятии вытекающий из настоящего постановления.
Исполняющий обязанности акима района С. Молдашев