Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 375 "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 423 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы " Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Маңғыстау облысының Әділет департаментінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 02-07-494 хатына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 375 "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акті 2012 жылы 13 қыркүйегінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2148 нөмірімен тіркелген, "Жаңаөзен" газетінің 2012 жылғы 25 шілдедегі № 38 (1581) шығарылымында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Д. Есеноваға жүктелсін.
3.Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а. Т. Көшмағанбетов

О призании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 29 августа 2012 года № 375 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 23 июля 2013 года № 423
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и согласно письма Департамента Юстиции Мангистауской области от 24 января 2013 года № 02-07-494, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 29 августа 2012 года № 375 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2148, опубликовано в газете "Жанаозен" от 25 июля 2012 года за № 38 (1581).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Д. Есеновой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
И.о. акима города Т. Кушмаганбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел занятости и социальных программ"
Маркашова. Б.Э.
"23" 07 2013 год