Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы "Еңбекшілдер ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № а-5/177 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № а-7/136 қаулысы
2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы «Еңбекшілдер ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» № а-5/177 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4278 болып тіркелген, 2014 жылдың 15 тамызында «Жаңа дәуір» және «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ж.Шәуеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Қиықов

О признании утратившим силу постановления акимата Енбекшильдерского района от 24 июня 2014 года № а-5/177 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности Енбекшильдерского района"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 1 июля 2015 года № а-7/136
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2011 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 24 июня 2014 года № а-5/177 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности Енбекшильдерского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4278, опубликовано 15 августа 2014 года в газетах «Сельская новь» и «Жаңа дәуір»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шауенова С.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А.Кииков