Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № а-10/414 "Ақмола облысы Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп таныту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № а-5/223 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы» 2014 жылғы 24 қазанндағы № а-10/414 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4480 тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсанда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) Есіл ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Г.Н.Сағнаевқа жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А.Қалжанов

О признании утратившим силу постановление акимата Есильского района № а-10/414 от 24 октября 2014 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Знаменка Есильского района Акмолинской области"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 27 мая 2015 года № а-5/223
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Есильского района «Об утверждении Положения «Аппарат акима села Знаменка Есильского района Акмолинской области» от 24 октября 2014 года № а-10/414 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4480, опубликовано 22 декабря 2014 года в районной газете «Жаңа Есіл»).
2. Копию настоящего постановления направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на заместителя акима Есильского района Сагнаева Г.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Есильского района                     А.Калжанов