Есіл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/264 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
«2014 жылға Есіл ауданында арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № а-12/553 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3964 тіркелген, 2014 жылғы 3 ақпанда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) Есіл ауданы әкімдігінің қаулысы;
«Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № а-1/10 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/484 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4562 тіркелген, 2015 жылғы 2 ақпанда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) Есіл ауданы әкімдігінің қаулысы;
«Есіл ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы» 2013 жылғы 19 сәуірдегі № а-4/179 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 тіркелген, 2013 жылғы 10 мамырда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) Есіл ауданы әкімдігінің қаулысы;
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек көрсету төлемдерінің ережесін бекіту туралы» 2007 жылғы 29 тамыздағы № а-8/192 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-11-72 тіркелген, 2007 жылғы 8 қазанда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) Есіл ауданы әкімдігінің қаулысы.
2. Осы қаулының көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімі аппаратының басшысы Д.Б. Есжановқа жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А.Қалжанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 22 июня 2015 года № а-6/264
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата Есильского района от 20 декабря 2013 года № а-12/553 «Об определении спроса и предложения на общественные работы и утверждение перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источники их финансирования в Есильском районе на 2014 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3964, опубликовано 3 февраля 2014 года в районной газете «Жаңа Есіл»);
постановление акимата Есильского района от 11 декабря 2014 года № а-12/484 «О внесении дополнения в постановление акимата Есильского района от 23 января 2014 года № а-1/10 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4562, опубликовано 2 февраля 2015 года в районной газете «Жаңа Есіл»);
постановление акимата Есильского района от 19 апреля 2013 года № а-4/179 «Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2013 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3724, опубликовано 10 мая 2013 года в районной газете «Жаңа Есіл»);
постановление акимата Есильского района от 29 августа 2007 года № а-8/192 «Об утверждении Правил выплаты по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-72, опубликовано 8 октября 2007 года в районной газете «Жаңа Есіл»).
2. Копию настоящего постановления направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Есжанова Д.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Есильского района                     А.Калжанов