Аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № С-41/5 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық кесімдер туралы» Заңының 21-1 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының төмендегі шешімінің күші жойылды деп танылсын:
Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № С-42/4 «Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемелекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-18-140 болып тіркелген, 2011 жылы 15 қазанда аудандық «Өрлеу» газетінде және 2011 жылы 15 қазанда аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Шевченко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г.Скирда

О признании утратившим силу решения районного маслихата
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2015 года № С-41/5
На основании статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата:
решение Шортандинского районного маслихата от 19 сентября 2011 года № С-42/4 «Об оказании единовременной социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-140, опубликовано 15 октября 2011 года в районной газете «Вести» и 15 октября  2011 года в районной газете «Өрлеу»).
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Шевченко
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда