"Сарысу, Байзақ аудандарының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 377 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 63 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сарысу, Байзақ аудандарының аумақтарында карантиндiк режимдi енгiзе отырып, карантиндi аймақты белгiлеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 377 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2082 болып тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында № 6 (17863) "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танығаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ. Әбдірайымовқа жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 28 ноября 2013 года № 377 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях Сарысуского, Байзакского районов"
Постановление Жамбылского областного акимата от 2 апреля 2015 года № 63
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления Жамбылского областного акимата от 28 ноября 2013 года № 377 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях Сарысуского, Байзакского районов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2082, опубликовано 16 января 2014 года областной газете "Ақ жол" № 5 (17878).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абдирайымова Х.
Аким области К. Кокрекбаев