Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 334 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№334 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының
тізімі
1. "Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 154 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 03 маусымда № 1789 болып тіркелген, 2011 жылғы 04 маусымда "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Жамбыл обысы әкімиятының 2006 жылғы 24 ақпандағы "Облыс ауыл шаруашылығын қолдауға және дамытуға облыстық бюджеттен кредит беру туралы" № 71 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық Әкімиятының 2006 жылғы 27 сәуірдегі № 107 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 16 мамырда № 1640 болып тіркелген, 2006 жылғы 20 мамырда "Ақ жол" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 334
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 31 декабря 2015 года № 334
Перечень постановлений акимата Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акима Жамбылской области от 28 апреля 2011 года № 154 "О некоторых вопросах субсидирования растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1789 от 03 июня 2011 года, опубликовано 04 июня 2011 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 27 апреля 2006 года № 107 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2006 года № 71 "О предоставлении кредита из областного бюджета на поддержку и развитие сельского хозяйства области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1640 от 16 мая 2006 года, опубликовано 20 мая 2006 года в газете "Знамя труда").