"Тараз қаласының коммуналдық мүлкін жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы №955 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 351 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі №22-1/113-И хатына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласының коммуналдық мүлкін жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы №955 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2351 болып тіркелген, 2014 жылдың 29 қазанында №47 (1226) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімінде осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
Қала әкімі Н. Календеров

О признании утратившим силу постановления акимата города Тараз от 16 октября 2014 года №955 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 28 апреля 2015 года № 351
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письмо №22-1/113-И Министерства Национальной Экономики Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Тараз от 16 октября 2014 года за №955 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2351, опубликовано 29 октября 2014 года в газете "Жамбыл-Тараз" №44 (1226).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Сапаралиеву Жаксылык Мырзабековичу.
Аким города Н. Календеров