Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 44-6 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі Жамбыл облысы Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалуын қамтамасыз ету аудандық мәслихат аппаратының басшысы Құлыбеков Қуаныш Қайратұлына жүктелсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Л. Асанова
Аудандық мәслихатхатшысыБ. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 27 мамырдағы
№ 44-6 шешіміне қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2090 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 18 қаңтардағы №4 санында жарияланған);
2. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-4 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2138 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 2 сәуірдегі №31-32 санында жарияланған);
3. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 28-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2176 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 26 сәуірдегі №43-44 санында жарияланған);
4. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 31-4 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2270 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 16 шілдедегі №75-76 санында жарияланған);

О признании утратившим силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 27 мая 2015 года № 44-6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил провового мониторинга нормативно правовых актов" и статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативно правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата согласно приложению.
2. Копию решения направить в департамент юстиции Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Кулыбекова Куаныша Кайратовича.
Председатель сессии
районного маслихата
Л. Асанова
Секретарь районногомаслихатаБ. Дондаулы
Приложение к решению
Сарысуского районного маслихата
№ 44-6 от 27 мая 2015 года
Перечень некоторых решений Сарысуского районного
маслихата признанных утратившим силу
1. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 25-3 от 25 декабря 2013 года "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2090, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 18 января 2014 года №4);
2. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 26-4 от 12 марта 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2138, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 2 апреля 2014 года №31-32);
3. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 28-2 от 21 апреля 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2176, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 26 апреля 2014 года №43-44);
4. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 31-4 от 30 июня 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2270, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 16 июля 2014 года №75-76);

5. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 34-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2323 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 24 қыркүйектегі №99-100 санында жарияланған);
6. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 37-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2392 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 29 қарашадағы №123-124 санында жарияланған);
7. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 38-3 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2416 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 13 желтоқсандағы №129-131 санында жарияланған);
8. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-4 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде №2442 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2014 жылғы 27 желтоқсандағы №135-137 санында жарияланған).

5. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 34-2 от 9 сентября 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2323, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 24 сентября 2014 года №99-100);
6. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 37-2 от 19 ноября 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2392, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 29 ноября 2014 года №123-124);
7. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 38-3 от 5 декабря 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2416, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 13 декабря 2014 года №129-131);
8. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 40-4 от 23 декабря 2014 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов №2442, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 27 декабря 2014 года №135-137).