Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 43-5 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жыл 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күштері жойылды деп танылсын:
1) "Жер телімдері үшін төлемақының базалық түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-5 (Шу ауданының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қаңтарда № 6-11-68 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде № 8 жарияланған) шешімі;
2) "Жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 тамыздағы № 25-6 (Шу ауданының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қыркүйекте № 6-11-96 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қыркүйектегі аудандық "Шу өңірі" газетінде № 72 жарияланған) шешімі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Б. Саудабаев

О признании утратившим силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Шуского района Жамбылской области от 20 августа 2015 года № 43-5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения:
1) Решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 12-5 "Об утверждении поправочных коэффициентов на базовые ставки на земельные участки" (зарегистривано в Управлении юстиции Шуского района в реестре государственной регистрации нормативно- правовых актов за № 6-11-68 от 26 января 2009 года, опубликовано в районной газете "Шу өңірі" от 28 января 2009 года за № 8);
2) Решение Шуского районного маслихата от 12 августа 2010 года № 25-6 "Об утверждении поправочных коэффициентов на базовые ставки на земельные участки" (зарегистривано в Управлении юстиции Шуского района в реестре государственной регистрации нормативно- правовых актов за № 6-11-96 от 15 января 2010 года, опубликовано в районной газете "Шу өңірі" от 22 сентября 2010 года за № 72).
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Б. Саудабаев