"Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қазандағы № 54/05 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 18/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қазандағы № 54/05 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 31 қазанында № 2805 тіркелген, 2014 жылғы 08 қарашадағы № 199 (21720) "Индустриальная Караганда", 2014 жылғы 08 қарашадағы № 215-216 (21850) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 10.07.2015 № 38/01 қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 08 октября 2014 года № 54/05 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Карагандинской области от 22 апреля 2015 года № 18/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года " О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 08 октября 2014 года № 54/05 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 октября 2014 года № 2805, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 08 ноября 2014 года № 199 (21720), "Орталық Қазақстан" от 08 ноября 2014 года № 215-216 (21850).
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Карагандинской области от 10.07.2015 года № 38/01.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
Аким области Н. Абдибеков