Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылғанын тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 33/09 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерін бюджеттік несиелендірудің негізгі талаптарын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2008 жылғы 02 қыркүйектегі № 24/14 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1851 болып тіркелген, 2008 жылғы 4 қазандағы № 153-154 (20537) "Орталық Қазақстан", 2008 жылғы 4 қазандағы № 124 (20670) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған);
2) "Шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерін бюджеттік несиелендірудің негізгі талаптарын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 қыркүйектегі № 24/14 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 31/08 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1858 болып тіркелген, 2008 жылғы 25қарашадағы № 182 (20565) "Орталық Қазақстан", 2008 жылғы 25қарашадағы № 146 (20692) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған);
3) "Шағын және орта бизнесті бюджеттік кредиттеудің және ауыл халқын микрокредиттеудің негізгі талаптарын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 13/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырдағы № 75-76 (20660) "Орталық Қазақстан", 2009 жылғы 23 мамырдағы № 58 (20765) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
2. "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 17 июня 2015 года № 33/09
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карагандинской области:
1) постановление акимата Карагандинской области от 02 сентября 2008 года № 24/14 "Об определении основных условий бюджетного кредитования субъектов малого и среднего предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1851, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 124 (20670) от 4 октября 2008 года, "Орталық Қазақстан" № 153-154 (20537) от 4 октября 2008 года);
2) постановление акимата Карагандинской области от 12 ноября 2008 года № 31/08 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области № 24/14 от 2 сентября 2008 года "Об определении основных условий бюджетного кредитования субъектов малого и среднего предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1858, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 146 (20692) от 25 ноября 2008 года, "Орталық Қазақстан" № 182 (20565) от 25 ноября 2008 года);
3) постановление акимата Карагандинской области от 8 мая 2009 года № 13/01 "Об определении основных условий бюджетного кредитования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1866, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 58 (20765) от 23 мая 2009 года, "Орталық Қазақстан" № 75-76 (20660) от 23 мая 2009 года).
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Карагандинской области" принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков