Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 24/06 "Қалалық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 12/44 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы", 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 24/06 "Қалалық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысы күшін жойды деп тану (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде 2015 жылы 26 қантарда № 2947 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А. Ким жүктелсін.
Сәтбаев қаласының әкімі Ә.С. Омар

О признании постановления акимата города Сатпаев № 24/06 от 19 декабря 2014 года "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче городского коммунального имущества в имущественный найм (аренду)" утратившим силу
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 13 мая 2015 года № 12/44
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать постановление акимата города Сатпаев № 24/06 от 19 декабря 2014 года "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче городского коммунального имущества в имущественный найм (аренду)" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 26 января 2015 года за № 2947) утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Ким А.А.
Аким города Сатпаев Ә.С. Омар