Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Аудандық бюджеттен қаржыландыратын жергілікті атқарушы органдарының Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 15/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32/08 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 15/01 "Аудандық бюджеттен қаржыландыратын жергілікті атқарушы органдарының Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3212 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы № 21 (1107) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айғаным Жолшорқызы Ақпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 16 апреля 2015 года № 15/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 32/08
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района от 16 апреля 2015 года № 15/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3212, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 30 мая 2015 года № 21 (1107), в информационно – правовой системе "Әділет" 2 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким района Н. Кобжанов