Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 255 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолымен жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 895 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4974 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 мамырында "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған);
2) "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 897 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4975 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 мамырында "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление Кызылординского областного акимата от 09 декабря 2015 года N 255
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 31 марта 2015 года № 895 "Об утверждении правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4974, опубликовано 19 мая 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести");
2) постановление акимата Кызылординской области от 31 марта 2015 года № 897 "Об утверждении порядка и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4975, опубликовано 16 мая 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев