Қазалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 291 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазалы ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазалы ауданының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 24 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4878 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 02 наурызда және "Тұран Қазалы" газетінде 2015 жылы 14 наурызда жарияланған) қаулысы;
2) "Қазалы ауданының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 24 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 222 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5138 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 05 қарашада және "Тұран Қазалы" газетінде 2015 жылы 10 қазанда жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Казалинского района
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 17 ноября 2015 года № 291
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях привидения в соответствии с действующим законодательством акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Казалинского района:
1) "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля Казалинского района" Постановление акимата Казалинского района от 27 января 2015 года № 24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4878, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 02 марта 2015 года и в газете "Тұран Қазалы" от 14 марта 2015 года).
2) "О внесении дополнений в постановление акимата Казалинского района от 27 января 2015 года № 24 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля Казалинского района" Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 20 августа 2015 года № 222 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5138, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 ноября 2015 года и в газете "Тұран Қазалы" от 10 октября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ