“Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы №319 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 150 қаулысы
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 319 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4766 болып тіркелген, 2014 жылы 11 қазанда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 27 августа 2014 года №319 “Об утверждении Правил поступлении и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20 июля 2015 года № 150
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 27 августа 2014 года № 319 “Об утверждении Правил поступлении и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4766, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 11 октября 2014 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев