Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-8 шешімі
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, “Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) “Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгілеу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 сәуірдегі 30-6 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4645 болып тіркелген, 2014 жылғы 07 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған);
2) “Жалағаш ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2015 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы” 2015 жылғы 06 мамырдағы № 44-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5009 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының XLIХ сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
Б.БЕКЖАНОВ К.СУЛЕЙМЕНОВ

О признании утратившими силу некоторых решении Жалагашского районного маслихата
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2015 года № 49-8
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующих решении Жалагашского районного маслихата
1) Решение Жалагашского районного маслихата от 09 апреля 2014 года № 30-6 “Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4645, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 07 мая 2014 года);
2) Решение Жалагашского районного маслихата 06 мая 2015 года № 44-3 “О предоставлении мер социальной поддержки в 2015 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5009, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 10 июня 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель ХLIХ сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
БЕКЖАНОВ Б. СУЛЕЙМЕНОВ К.