Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 430 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сай Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте мерзімді баспасөз басылымдарында осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін және күнтізбелік бес күннің ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі                             Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 15 маусымдағы
№ 430 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Табиғи монополиялар субъектілерін қайта ұйымдастыруға және таратуға келісім беру туралы өтініштерді ұсыну және қарау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 ақпандағы № 49-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2214 нөмірмен тіркелген);
2. «Табиғи монополия субъектілерін қайта ұйымдастыруды немесе таратуды уәкілетті органмен келісу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 ақпандағы № 49-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 283-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3878 нөмірмен тіркелген, «Заң газетінде» № 16 (996), 2006 жылғы 1 ақпанда жарияланған);
3. «Табиғи монополиялар субъектілерін қайта ұйымдастыруға және таратуға келісім беру туралы өтініштерді ұсыну және қарау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 ақпандағы № 49-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасы міндетін атқарушының 2007 жылғы 2 тамыздағы № 212-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4884 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2007 жылғы қыркүйекте жарияланған, № 9, 280-бап, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де атқарушы органдарының актілер жинағында 2007 жылы, маусым-тамызда жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 июня 2015 года № 430
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить официальное опубликование в периодических печатных изданиях и направить в течение пяти календарных дней копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан                       Е. Досаев
Приложение
к приказу Министра Национальной
экономики Республики Казахстан
от 15 июня 2015 года № 430
Перечень
приказов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, признанных утратившими силу
1. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 февраля 2003 года № 49-ОД «Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств о даче согласия на реорганизацию и ликвидацию субъектов естественных монополий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2214);
2. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 сентября 2005 года № 283-ОД «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 февраля 2003 года № 49-ОД «Об утверждении Инструкции по согласованию с уполномоченным органом реорганизации или ликвидации субъектов естественной монополии» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3878, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 1 февраля 2006 г. № 16 (996));
3. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 2 августа 2007 года № 212-ОД «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 февраля 2003 года № 49-ОД «Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств о даче согласия на реорганизацию и ликвидацию субъектов естественных монополий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4884, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, сентябрь 2007 года № 9. ст. 280, Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 год, июнь-август);

4. «Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 5 ақпандағы № 30-НҚ бұйрығына қосымшаның 2-тармағы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 555 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2009 жылғы.№ 3, 338-бап).

4. Пункт 2 приложения к приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 февраля 2009 года № 30-ОД «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5557, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 год № 3, ст. 338).