Кейбір нормативтік құқықтық актілерді күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 687 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-129-143-1-баптарына және «Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесінің реформасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 875 Жарлығына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. Адами ресурстармен жұмыс департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін 5 жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды;
2) ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3) Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                                Е.Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 9 қарашадағы
№ 687 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 336-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8936 болып тіркелді, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 79 (28303) жарияланған);
2. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 344/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9032 болып тіркелді, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 8 (28232) жарияланған);
3. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің және оның аумақтық органдарының мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 283 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9013 болып тіркелді, «Әділет» ақпараттық- құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 14 қаңтарда жарияланған);
4. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) орталық аппараты және аумақтық бөлімшелері қызметкерлерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 275-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9021 болып тіркелді, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 8 ақпанда № 27 (28251) жарияланған);
5. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі мемлекеттік қызметшілері қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 353 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9035 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 ноября 2015 года № 687
В соответствии со статьями 21-129-143-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и Указом Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 875 «О реформе системы государственного управления Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по работе с человеческими ресурсами обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в течение 5 рабочих дней в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование и размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Е. Досаев
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 9 ноября 2015 года № 687
Перечень
утративших силу некоторых нормативных правовых актов
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 ноября 2013 года № 336-ОД «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8936, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 24 апреля 2014 года № 79 (27700));
2) приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 28 ноября 2013 года № 344/ОД «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9032, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15 января 2014 года № 8 (27629));
3) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 29 ноября 2013 года № 283 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Агентства Республики Казахстан по статистике и его территориальных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9013, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 14 января 2014 года);
4) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 29 ноября 2013 года № 275-ОД «Об утверждении Правил служебной этики сотрудников центрального аппарата и территориальных подразделений Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9021, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 8 февраля 2014 года № 27 (27648));
5) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 353 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9035).