Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы Үрпек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Амангелді ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 01-037 ұсынысы негізінде Амангелді ауданы Үрпек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауданы Үрпек ауылдық округінің аумағында жұқпалы ауруларының ошақтарында ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізілуіне байланысты, шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Амангелді ауданы Үрпек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5628 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа  енгізіледі.
Ғ. Жақыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитеті Қостанай облысы Амангелді
аудандық инспекция" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Р. Каканов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Урпекского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области от 22 июня 2015 года № 2
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 1 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Амангельдинского района от 19 июня 2015 года № 01-037 аким Урпекского сельского округа Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории Урпекского сельского округа Амангельдинского района, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заразных болезней животных.
2. Признать утратившим силу решение акима Урпекского сельского округа Амангельдинского района от 22 мая 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5628, опубликовано 12 июня 2015 года в газете "Аманкелді арайы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Г. Жакибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Амангельдинская районная территориальная
испекция Костанайской области Комитета
ветеринарного контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
____________ Р. Каканов