Шектеу іс-шараларды тоқтату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2015 жылғы 10 қарашадағы № 01-26/356 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысының Денисов ауданы Архангельское ауылында орналасқан ірі қара малдың пастереллез ауруынан таза емес "Баталинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының кешені аумағынан шектеу іс-шаралары 2015 жылғы 20 қарашадан бастап тоқтатылсын.
2. Архангельск ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5969 болып тіркелген, "Наше время" газетінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
А. Әлімбаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 20 ноября 2015 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района № 01-26/356 от 10 ноября 2015 года, аким Архангельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с неблагополучной по пастереллезу крупного рогатого скота территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Баталинское", расположенного в селе Архангельское Денисовского района Костанайской области с 20 ноября 2015 года.
2. Признать утратившим силу решение акима Архангельского сельского округа от 2 октября 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5969, опубликовано 19 ноября 2015 года в газете "Наше время").
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
А. Алимбаев