Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 60 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күшiн жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 161 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 60 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылғы 18 ақпандағы № 9-13-122 тiркелген, 2011 жылы 23 ақпандағы "Қарасу өңірі" газетiнде жарияланған жарияланған), Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 174 "Әкімдіктің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 60 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2013 жылғы 7 қазанда № 4231 болып тіркелген, 2011 жылы 16 қазандағы "Қарасу өңірі" газетiнде жарияланған.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 18 февраля 2011 года № 60 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 26 июня 2015 года № 161
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 18 февраля 2011 года № 60 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 9-13-122 от 18 февраля 2011 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өңірі" от 23 февраля 2011 года), постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 29 августа 2013 года № 174 "О внесении изменений в постановление акимата от 18 февраля 2011 года № 60 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно-правовых актов № 4231 от 07 октября 2013 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өңірі" от 16 октября 2013 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Шамшиев