Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімінің күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы “Нормативтiк құқықтық актiлер туралы” Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ қабылдайды:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі “Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы” № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4446 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде № 16 “Ақсу жолы” және № 16 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Ақсу қаласының әкімі                       Қ. Нүкенов

О признании утратившим силу решения акима города Аксу от 25 апреля 2015 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах”, пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Решение акима города Аксу от 25 апреля 2015 года № 2 “Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4446, опубликованное 30 апреля 2015 года в газетах “Ақсу жолы” № 16 и “Новый путь” № 16) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
Аким города Аксу                           К. Нукенов