Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 988/9 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен сәйкестікке келтіру мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы М.Д. Адасбаеваға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "28" тамыз
№ 988/9 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" № 538/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2776 болып тіркелген, 2004 жылғы 2 желтоқсандағы № 49 "Отарқа" және № 49 "Вести Экибастуза" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 4 мамырдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" № 538/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 285/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-3-9 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 маусымдағы № 24 "Отарқа" және № 23 "Вести Экибастуза" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" № 538/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 41/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-3-140 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 14 "Отарқа" және № 14 "Вести Экибастуза" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
4. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" № 538/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 143/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №12-3-322 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 наурыздағы № 11 "Отарқа" және № 11 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2015 года № 988/9
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Экибастуза согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Адасбаеву М.Д.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "28" августа 2015 года № 988/9
Перечень некоторых постановлений акимата города Экибастуза
1. Постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года № 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2776, опубликовано 2 декабря 2004 года в газетах "Отарқа" № 49 и "Вести Экибастуза" № 49);
2. Постановление акимата города Экибастуза от 4 мая 2005 года № 285/5 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года № 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-3-9, опубликовано 9 июня 2005 года в газетах "Отарқа" № 24 и "Вести Экибастуза" № 23);
3. Постановление акимата города Экибастуза от 28 января 2008 года № 41/1 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года № 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-3-140, опубликовано 3 апреля 2008 года в газетах "Отарқа" № 14 и "Вести Экибастуза" № 14);
4. Постановление акимата города Экибастуза от 30 января 2012 года № 143/2 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года № 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-3-322, опубликовано 15 марта 2012 года в газетах "Отарқа" № 11 и "Голос Экибастуза" № 11).