Железин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 желтоқсандағы "Қоғамдық жұмыстарға тарту үшін сотталған азаматтарға қоғамдық жұмыстар түрлерін анықтау туралы" № 475/11 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 71/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысы негізінде, аудан әкімдігінің актілерін қолданыстағы заңнамамен сәйкестікке келтіру мақсатында, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 желтоқсандағы "Қоғамдық жұмыстарға тарту үшін сотталған азаматтарға қоғамдық жұмыстар түрлерін анықтау туралы" № 475/11 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3653 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Родные просторы" газетінің № 3 санында жарияланған және 2014 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Туған өлке" газетінің № 3 санында жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов

О признании утратившим силу постановления акимата Железинского района от 03 декабря 2013 года № 475/11 "Об определении видов общественных работ осужденным гражданам для привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 06 марта 2015 года № 71/3
На основании пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", в целях приведения актов акимата района в соответствие с действующим законодательством, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района от 03 декабря 2013 года № 475/11 "Об определении видов общественных работ осужденным гражданам для привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2014 года № 3653, опубликованное 18 января 2014 года в районной газете "Родные просторы" за № 3 и опубликованное 18 января 2014 года в районной газете "Туған өлке" за № 3).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Абушахманов