Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы" № 144/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 201/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес Павлодар ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы" № 144/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 мамырда № 4473 тіркелген, 2015 ж. 28.05. № 21 (208) "Нива", 2015 ж. 28.05. № 21 (8039) "Заман тынысы" газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Ажмұратқа жүктелсін.
Аудан әкімі А. Бабенко

О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 144/4 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июня 2015 года № 201/6
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 144/4 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 мая 2015 года за №4473, опубликованное в газетах "Нива" № 21 (208) от 28.05.2015 года, "Заман тынысы" №21 (8039) от 28.05.2015 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Павлодарского района Ажмұрат А.К.
Аким района А. Бабенко