Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 69 "Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі N 210 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына, 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы №69 "Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" қаулысының күші жойылғаны танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3171 тіркелген, 2015 жылғы 02 сәуірде № 13 "Айыртау таңы" және 2015 жылғы 02 сәуірде № 13 "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров

О признании утратившим силу постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 12 марта 2015 года № 69
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 7 июля 2015 года N 210
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 12 марта 2015 года № 69 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 3171 от 20 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Айыртау таңы" от 02 апреля 2015 года № 13, "Айыртауские зори" от 02 апреля 2015 года № 13).
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Габбасова А.А.
3.Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Тастемиров