"Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қыркүйектегі №318 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2014 жылғы 17 қазанда №2959 тіркелген, 2014 жылғы 24 қазандағы №42 "Ақжар-хабар" және №42 "Дала Дидары" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 318 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2014 жылғы 17 қазанда № 2959 тіркелген, 2014 жылғы 24 қазандағы № 42 "Ақжар-хабар" және № 42 "Дала Дидары" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Тұралинов

О признании утратившим силу постановления акимата Акжарского района от 15 сентября 2014 года № 318 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2959 от 17 октября 2014 года, опубликовано 24 октября 2014 года в газетах "Акжар-хабар" №42, "Дала Дидары" №42)
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 5 января 2015 года № 01
В соответствиии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжарского района от 15 сентября 2014 года № 318 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2959 от 17 октября 2014 года, опубликовано 24 октября 2014 года в газетах "Акжар-хабар" № 42, "Дала Дидары" № 42).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района С. Туралинов