"Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 330 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 44 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 330 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2014 жылғы 21 қазандағы № 2963 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2014 жылғы 3 қарашадағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2014 жылғы 3 қарашадағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Тайшабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дудов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 22 сентября 2014 года № 330 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2015 года № 44
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 22 сентября 2014 года № 330 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2963 от 21 октября 2014 года, опубликовано 3 ноября 2014 года в районной газете "Есіл Өңірі", 3 ноября 2014 года в районной газете "Новости Приишимья").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Тайшабаеву А.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района В. Дудов