"2015 жылға арналған Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 114 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға арналған Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3119 тіркелген, аудандық "Көтерілген тың" газетінде 2015 жылы 4 наурызда, "Нива" газетінде 2015 жылы 4 наурызда жарияланған).
2. Осы қауылының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппарат басшысы А.С. Жүсіповке жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу постановления акимата Тимирязевского района от 26 января 2015 года № 12 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе на 2015 год"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2015 года № 114
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 26 января 2015 года № 12 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3119, опубликовано 4 марта 2015 года в районной газете "Көтерілген тың", 4 марта 2015 года в районной газете "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Жусупова А.С.
Аким района Е. Базарханов