"Тимирязев ауданының коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 51 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 154 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тимирязев ауданының коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 51 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3169 тіркелген, аудандық "Көтерілген тың", "Нива" газеттерінде 2015 жылғы 28 наурызда жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Р.Қ. Жәдігеровке жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу постановления акимата Тимирязевского района от 12 марта 2015 года № 51 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества Тимирязевского района в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 3 июля 2015 года № 154
В соответствии статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 12 марта 2015 года № 51 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества Тимирязевского района в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3169, опубликовано 28 марта 2015 года в районных газетах "Көтерілген тың", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Жадгерова Р.К.
Аким района Е. Базарханов