Аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 шілдедегі № 11-33с шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы №213 Заңының 21-1 бабы 8 тармағына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Аудандық мәслихатымен қабылданған келесі шешімдер күші жойылды деп танылсын:
1. "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 маусымдағы № 7-14 с "Уәлиханов ауданы бойынша төлемдердің жеке түрдегі мөлшерлемесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2010 жылғы 2 тамыздағы № 7-23 с (2010 жылғы 25 тамыздағы № 13-13-128 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 6 қыркүйектегі "Кызылту" және 2010 жылғы 6 қыркүйектегі "Шұғыла" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2. "Уәлиханов ауданы бойынша төлемдердің жеке түрдегі мөлшерлемесі туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 маусымдағы № 7-14 с шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4-36 с (2012 жылғы 6 қаңтардағы № 13-13-152 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 12 наурыздағы "Нұрлы Ел" және 2012 жылғы 12 наурыздағы "Кызылту" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Кожанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Кәдіров

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 2 июля 2015 года № 11-33с
В соответствии с пунктом 8 статьй 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1. Решение от 2 августа 2010 года № 7-23 с "О внесении изменении в решение районного маслихата от 22 июня 2009 года № 7-14 с "О ставках налога по отдельным видам платежей по Уалихановскому району" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-128 от 25 августа 2010 года, опубликованно 6 сентября 2010 года в газетах "Кызылту" и 6 сентября 2010 года "Шұғыла");
2. Решение от 8 декабря 2011 года № 4-36 с "О внесении дополнении в решение районного маслихата от 22 июня 2009 года № 7-14 с "О ставках налога по отдельным видам платежей по Уалихановскому району" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-152 от 6 января 2012 года, опубликованно 12 марта 2012 года в газетах "Нұрлы Ел" и 12 марта 2012 года "Кызылту");
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Т. Кожанов
Секретарь районного маслихата Б. Кадиров