Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары күштерінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 152 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шал ақын ауданы әкімдігінің қаулылары күштерінің жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Сағдиев
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусым № 152 қаулысына қосымша
Шал ақын ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
ТІЗБЕСІ
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының азаматтардың жекелеген санаттары үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының 2011 жылғы 3 мамырдағы N 105 қаулысына өзгеріс енгізу туралы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 352 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада N 2406 болып тіркелді;
2) "Аудан әкімдігінің "Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 20 тамыздағы № 235 қаулына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 9 қазандағы № 277. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада N 1949 болып тіркелді;
3) "Халықты жұмыспен камтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" 2009 жылғы 17 шілдедегі № 155. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 тамызда N 13-14-81 болып тіркелді.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 152
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев
Приложение к постановлению акимата района от 12 июня 2015 года № 152
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых постановлений акимата района Шал акына
1) от 22 октября 2013 года N 352 "О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года № 105 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на предприятиях и в организациях района Шал акына Северо-Казахстанской области". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2013 года N 2406;
2) от 9 октября 2012 года N 277 "О внесении изменений в постановление акимата района от 20 августа 2012 года N 235 "Об утверждении регламентов государственных услуг". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2012 года N 1949;
3) от 17 июля 2009 года N 155 "О дополнительных мерах по содействию занятости населения. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 24 августа 2009 года N 13-14-81.