Аудан әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 111 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 79 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3162 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінде 2015 жылы 16, 23 сәуірде жарияланған), аудан әкімдігінің қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы аудандық "Қызылқоға" газетіне жариялансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Абуовке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Мұқанов

Об утрате силы постановление районного акимата
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 8 мая 2015 года № 111
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать постановление районного акимата от 20 марта 2015 года № 79 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированнное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3162, опубликованое а районной газете "Кызылкога" от 16, 23 апреля 2015 года) утратившим силу.
Настоящее постановление опубликовать его в районной газете "Кызылкога".
Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абуова М.
Аким района М. Муканов