"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 240 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 185 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабы 8 тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 240 «Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-164 тіркелген, 2012 жылғы 3 тамызда «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын іске асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы Ж.Байғоновқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
Қала әкімі                                 Ғ.Әбдірахымов

О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 26 июня 2012 года № 240 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28 октября 2015 года № 185
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 26 июня 2012 года № 240 «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-164, опубликовано 3 августа 2012 года в газете «Панорама Шымкента»).
2. Осуществление настоящего постановления возложить на руководителя отдела занятости и социальных программ города Шымкент Байгонова Ж.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.
Аким города                                Г.Абдрахимов