Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 17-100-V "Мақтаарал ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 45-284-V шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 17-100-V "Мақтаарал ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2342 тіркелген, 2013 жылғы 9 тамызда "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: М.Жайлымшиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: О.Дәндібаев

О признании утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 27 июня 2013 года № 17-100-V "О корректировке базовых ставок земельного налога по Мактааральскому району"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2015 года № 45-284-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 27 июня 2013 года № 17-100-V "О корректировке базовых ставок земельного налога по Мактааральскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2342, опубликовано 9 августа 2013 года в газете "Мактаарал").
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: М.Жайлымшиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: О.Дәндібаев