"Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 539 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 653 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 539 «Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2438 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Сарыағаш» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Әлсеитовке жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б.Парманов

О признании утратившим силу постановления акимата Сарыагашского района от 27 ноября 2013 года № 539 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Сарыагашского района и исполнительных органов финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 653
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 27 ноября 2013 года № 539 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Сарыагашского района и исполнительных органов финансируемых из районного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2438, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Сарыагаш»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Альсеитова Ж.
Аким района                                Б.Парманов