Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 1208, 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 273 қаулыларының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 223 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 – бабы 1, 2 – тармақтарына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2013 жылғы 14 қаңтардағы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2872 тіркелген, 2013 жылғы 20 ақпандағы № 14 (7611) "Арай – Луч" аудандық газетінде жарияланған) № 1208, "2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 30 қаңтардағы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3191тіркелген, 2014 жылғы 5 наурыздағы № 18 (7709) "Арай – Луч" аудандық газетінде жарияланған) № 273 Катонқарағай ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Байғонұсов

Об утрате силы постановления акимата Катон-Карагайского района от 14 января 2013 года № 1208, от 30 января 2014 года № 273
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 223
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Считать утратившим силу постановления акимата Катон-Карагайского района 14 января 2013 года № 1208 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2872, опубликованное в районной газете "Арай-Луч" 20 февраля 2013 года № 14 (7611)), от 30 января 2014 года № 273 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3191, опубликованное в районной газете "Арай-Луч" 05 марта 2014 года № 18 (77090)).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Байгонусов