Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-8 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарының және жарияланған нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру мақсатында Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Турсынова
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 32-8 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда №3391тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда, 06 ақпанда, 13 ақпанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №3, №5, №6; 2014 жылғы 24 қаңтарда, 05 ақпанда, 12 ақпанда "Пульс города" газетінің №3, №5, №6 жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі №23-2 "2013 жылғы 24желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 4 мамырда №3511 тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда, 22 мамырда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №19, №20; 2014 жылғы 14 мамырда, 21 мамырда "Пульс города" газетінің №18, №19 жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы №25-2 "2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 12 тамызда №3606 тіркелген, 2014 жылғы 14 тамызда, 21 тамызда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №32, №33; 2014 жылғы 13 тамызда, 20 тамызда "Пульс города" газетінің №31, №32 жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 1 қазандағы №27-2 "2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 8 қазанда №3645 тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №41; 2014 жылғы 15 қазанда- "Пульс города" газетінің №40 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 32-8
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в целях упорядочения изданных нормативных правовых актов Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Л.Турсынова
Секретарь маслихата А.Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 31 марта 2015 года №32-8
Перечень утративших силу некоторых решений Уральского городского маслихата
1. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за № 3391, опубликованное 24 января 2014 года, 6 февраля 2014 года, 13 февраля 2014 года - в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 3, № 5, № 6; 24 января 2014 года, 5 февраля 2014 года, 12 февраля 2014 года – в газете "Пульс города" №3, №5, №6).
2. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2014 года №23-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 мая 2014 года № 3511, опубликованное 15 мая 2014 года, 22 мая 2014 года – в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 19, №20; 14 мая 2014 года, 21 мая 2014 года – в газете "Пульс города" №18, №19).
3. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2014 года № 25-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 августа 2014 года № 3606, опубликованное 14 августа 2014 года, 21 августа 2014 года – в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 32, №33; 13 августа 2014 года, 20 августа 2014 года – в газете "Пульс города" №31, №32).
4. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 1 октября 2014 года № 27-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 октября 2014 года № 3645, опубликованное 16 октября 2014 года – в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 41; 15 октября 2014 года – в газете "Пульс города" №40).

5. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы №29-2 "2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 қазанда №3668 тіркелген, 2014 жылғы 30 қазанда, 6 қарашада "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №43, №44; 2014 жылғы 29 қазанда, 5 қарашада "Пульс города" газетінің №42, №43 жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы №30-2 "2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда №3703 тіркелген, 2014 жылғы 11 желтоқсанда, 18 желтоқсанда, 25 желтоқсанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №49, №50, №51; 2014 жылғы 10 желтоқсанда, 24 желтоқсанда "Пульс города" газетінің №48, №50 жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №31-2 "2013 жылғы 24 желтоқсандағы №19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда №3727 тіркелген, 2014 жылғы 31 желтоқсанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің №52; 2014 жылғы 31 желтоқсанда "Пульс города" газетінің №51 жарияланған).

5. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 октября 2014 года № 29-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2014 года № 3668, опубликованное 30 октября 2014 года, 6 ноября 2014 года – в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 43; № 44; 29 октября 2014 года, 5 ноября 2014 года – в газете "Пульс города" №42, №43).
6. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2014 года № 30-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 декабря 2014 года № 3703, опубликованное 11 декабря 2014 года, 18 декабря 2014 года, 25 декабря 2014 года – в газете "Жайық үні -Жизнь города" № 49; №50, № 51; 10 декабря 2014 года, 24 декабря 2014 года – в газете "Пульс города" №48, №50).
7. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 31-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 декабря 2014 года № 3727, опубликованное 31 декабря 2014 года – в газете "Жайық үні - Жизнь города" № 52; 31 декабря 2014 года – в газете "Пульс города" №51).